ACDCU2000FP, 3-12 V-os, 2 A-es, fordított polaritású univerzális hálózati adapter, új, garanciális
Bemenő feszültség:
100-240 VAC
Bemenő frekvencia:
47-63 Hz
Kimenő feszültség:
3; 4, 5; 5; 6; 7, 5; 9; 12 V DC
Kimenő áram:
2000 mA max
Működési hőmérséklet:
0 – 40 ° C
Tárolási hőmérséklet:
– 20 és +85 ° C között
Védelmek:
túlfeszültség, túláram, túlterhelés, rövidzár
Biztonsági szabványok:
CE
Hálózati csatlakozó:
Europlug
Kimeneti csatlakozó:
5, 5 x 2, 5 x 10 mm
5 db-os csatlakozókészlet:
5, 5 x 1, 7; 4, 8 x 1, 7; 4 x 1, 7; 3, 5 x 1, 35; 2, 5 x 0, 7 mm
Méretek:
70 x 40 x 32 mm